Naujienos iš Kuolakasių

Kovo 15 d. Kuolakasių bibliotekos lankytojai buvo pakviesti į kūrybinę rankdarbių popietę „Velykų belaukiant”. Įvairiausių nuostabių idėjų, kaip pasipuošti šventinį Velykų stalą, pamokė Janina Putnaitė. Smagiai visiems pasidarbavus ant stalų „sutūpė” viščiukai ir spalvingos gėlių kompozicijos. Smagus ir šiltas bendravimas tęsėsi prie arbatos puodelio.

Kovo 16 dieną, minint Knygnešio dieną, Kuolakasių bibliotekininkė aplankė atokiau nuo bibliotekos gyvenančius, vertinančius knygą, senjorus. Visiems pagal pomėgius buvo nunešta knygų, laikraščių ar žurnalų. Kaip ženklą, kad jau atėjo pavasaris, visiems buvo įteiktą po simbolinę gėlytę, pagamintą Knygnešio dienos išvakarėse, kūrybinės popietės metu. Senoliai džiaugėsi praskaidrinta diena!

Kovo 22 d. gausus būrys kuolakasiškių susirinko į mankštas ir šiaurietiško ėjimo mokymus, kuriuos vedė Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės. Susipažinę su šiaurietiško ėjimo teorinėmis žiniomis ir technika, išsidalinę ėjimui skirtas lazdas, patraukėme kaimo keliukais. Sužinojome, kad šis sveikatos stiprinimo būdas tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinės būklės ir yra veiksmingas gydant kvėpavimo ir kraujotakos sutrikimus, stuburo ir kitas ligas. Smagu, kad šie užsiėmimai sudomino garbaus amžiaus senjores.

Bibliotekininkė Nijolė

Prie darbelių