Augalinės mitybos mokymai bibliotekoje

lėkštė su augaliniu maistuPrisijungdami prie pasaulinės Augalinio sausio (angl. Veganuary) iniciatyvos kviečiame į visavertės augalinės mitybos mokymus Molėtų bibliotekos Informacijos skaitykloje.  Antrasis susitikimas – sausio 21 d., pirmadienį, 17.05-18.00

Antrasis susitikimas sausio 21 d.

  • lėkštės ir ankštinių savaičių aptarimas
  • kas gyvena pilvo daugiabutyje?
  • kodėl ne visi veganai ploni?
  • kodėl skonis ir miegas svarbiau, nei valia?
  • grįžkime prie šaknų ir nudažykime jas

2014 m. britų pradėta iniciatyva Augalinis sausis (angl. Veganuary) populiarėja. Sausį daugybė žmonių pasaulyje pabando mėnesiui atsisakyti gyvulinių produktų praturtindami savo mitybą naujais augaliniais patiekalais.

Prie iniciatyvos prisidedantys prekybos tinklai pertvarko savo lentynas daugiau vietos skirdami lapinėms daržovėms, šakniavaisiams, ankštiniams, vaisiams, riešutams, sėkloms ir prieskoniams. Restoranai ir įmonių valgyklos siūlo naujus augalinius patiekalus, o garsenybės dalinasi savo mėgstamiausiais receptais.

Prisijungdami prie pasaulinės iniciatyvos sausio-kovo mėnesiais kviečiame į šešių augalinės mitybos užsiėmimų ciklą Molėtų bibliotekoje. Mokymai galėtų būti naudingi ne tik tiems, kas sausį ketina eksperimentuoti, bet visiems, suaugusiems ir moksleiviams, kas nori praturtinti savo ir savo artimųjų mitybą.

Audra Girijotė studijuoją sveikatą ir mitybą Integralios mitybos institute (Institute for Integrative Nutrition, IIN, JAV https://www.integrativenutrition.com/)