Biblioteka su Jumis ir per karantiną

Mieli skaitytojai, karantino metu Molėtų biblioteka ir rajono bibliotekos knygų skaitytojams neišduoda. Rūpinamės Jūsų sveikata. Grąžinti knygas Molėtų bibliotekoje galite per grąžinimo dėžę, esančią bibliotekos sienoje prie durų.

Prasitęsti skolinimąsi galima internetu LIBIS sistemoje https://vimvb.libis.lt/content/login.jsp 

Įveskite savo skaitytojo numerį ir slaptažodį — savo pavardę lietuviškais rašmenimis. Atidarykite dabar skaitomų knygų lentelę. Skiltyje Veiksmai spauskite Pratęsti ir pasirinkite norimą datą (iki mėnesio).

Pratęsti leidinių grąžinimo terminą galite ne daugiau nei 3 kartus, jei jų nėra rezervavęs kitas skaitytojas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jeigu grąžinimo terminas jau praėjo, pratęsti galėsite tik susisiekę su biblioteka, iš kurios pasiskolinote knygą ar leidinį.

Darbo dienomis nuo 8 val. iki 17 val. galite paskambinti mums tel. 8 383 51148 (Molėtų bibliotekos direktorė Virginija Raišienė), 8 383 51694 (Abonementas) ir 8 383 51072 (Vaikų literatūros skyrius).

Taip pat laukiame Jūsų laiškų ir el. paštu abonementas@moletai.rvb.lt (Abonementas), vaikai@moletai.rvb.lt (Vaikų literatūros skyrius) bei direktore@moletai.rvb.lt (Molėtų bibliotekos direktorė Virginija Raišienė) ir rvb.moletai@gmail.com

Galite parašyti mums per feisbuką ir instagramą.

Rajono bibliotekos taip pat nepriima lankytojų. Susisiekti asmeniškai su rajono bibliotekininkėmis galite darbo metu nurodytais kontaktais , per bibliotekų puslapius feisbuke arba per Molėtų bibliotekos feisbuko paskyrą.

Už pradelstas knygas biblioteka DELSPINIGIŲ NESKAIČIUOJA! 🤗😍🌷📚 

Svarbiausia — Jūsų ir kitų žmonių sveikata, todėl karantino metu neskubėkite grąžinti knygų ir nesijaudinkite dėl vėlavimo. Spėsite grąžinti ir po karantino.

Kol negalime susitikti, kviečiame nemokamai skaityti elektronines knygas

Galima klausyti garsines knygas

Nemokamai atvertas ir „Vyturio” lobynas.

Skaitmeninės knygos čia: https://vyturys.lt/kodas/corona

Garso knygos čia: http://bit.ly/vyturioknygos

Daugiau skaitmeninių išteklių

Būkite sveiki, jei galite, būkite namie!

Vadovaujantis L R Vyriausybės 2020 m. kovo 25 d. nutarimu Nr. 264 DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2020 M. KOVO 14 D. NUTARIMO NR. 207 „DĖL KARANTINO LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE PASKELBIMO“ PAKEITIMO karantinas tęsiamas 13 D. Molėtų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir jos padaliniuose lankytojai nepriimami.