Griežti saugumo reikalavimai bibliotekose

Remiantis Molėtų savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos nutarimu Molėtų rajono savivaldybės viešojoje ir kaimo bibliotekose iki rugsėjo 20 d. atšaukiame visus viešus renginius uždarose ir atvirose erdvėse,

i š s k y r u s:


Bibliotekų ar kitų įstaigų, įmonių ar organizacijų organizuojamus mokymus ir seminarus, laikantis visų Sveikatos apsaugos ministro – valstybės ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo nustatytų reikalavimų (išlaikant leistinus atstumus tarp renginio dalyvių, dėvint apsaugines kaukes) ir atliekant privalomą visų renginio dalyvių registraciją galimų kontaktų nustatymui COVID-19 ligos atveju;

Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Inturkės, Kuolakasių, Joniškio, Arnionių ir Žaugėdų padaliniai paslaugas teikia tik nuotoliniu būdu. Pateikti užklausas galite telefonais ir el. paštu. Bibliotekų darbo laiką ir kontaktus rasite čia.

Girsteitiškio biblioteka atvera duris nuo ketvirtadienio, rugsėjo 10 d.

Dalis bibliotekų renginių — susitikimai su autoriais, skaitymai — vyks internetu. Maloniai kviečiame sekti renginių kalendorių mūsų svetainėje ir paskyras feisbuke bei instagrame.

Molėtų biblioteka ir rajono bibliotekos (išskyrus Inturkės, Kuolakasių, Joniškio, Arnionių ir Žaugėdų) aptarnauja skaitytojus laikantis griežtų saugumo reikalavimų.

Pateikti užklausas galite telefonais ir el. paštu. Bibliotekų darbo laiką ir kontaktus rasite čia.

Saugumas ir atvirumas

  • Apsauginės kaukės lankantis bibliotekoje būtinos.
  • Užėję bibliotekon dezinfekuokite rankas.
  • Bibliotekoje stenkitės laikytis saugaus atstumo nuo kitų žmonių – tiek lankytojų, tiek darbuotojų.
  • Į biblioteką kviečiame ateiti ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis (artimi giminaičiai ir globėjai su globotiniais gali ateiti gausesne grupe).
  • Susidarius didesniam lankytojų srautui ir stengiantis riboti žmonių skaičių patalpoje gali tekti truputį luktelėti. Atsiprašome už nepatogumus ir dėkojame už supratingumą.
  • Knygas prašome grąžinti be kontakto, Molėtų bibliotekoje per grąžinimo dėžę, esančią kairėje nuo bibliotekos lauko durų, arba padedant tam skirtose vietose skyriuose, o rajono bibliotekose – tam skirtose vietose.
  • Sugaišite mažiau laiko, jeigu knygas iš anksto užsisakysite elektroniniame kataloge arba telefonais — rekomenduojame!
  • Abonementas — abonementas@moletai.rvb.lt, tel. 8 383 5 16 94
  • Vaikų literatūros skyrius — vaikai@moletai.rvb.lt, tel. 8 383 5 10 72
  • Rajono bibliotekų kontaktai

Esame nuoširdžiai dėkingi už Jūsų geranoriškumą ir rūpestį sveikata, savo ir kitų. Kartu išlaikykime bibliotekas atviras ir saugias.

Molėtų bibliotekos info.