Kaip ploti pirštais? Bibliotekoje lankėsi vaikų rašytojas Marius Marcinkevičius ir knygų iliustratorė Lina Itagaki

Birželio 12 dieną bibliotekoje sulaukėme ypatingų svečių – mus aplankė vaikų (ir ne tik!) mylimi autoriai: rašytojas Marius Marcinkevičius ir iliustratorė Lina Itagaki. Tikriausiai nėra vaiko, kuris nebūtų girdėjęs apie „Sivužą“ ir „Sibiro haiku“…

Šį kartą autorių duetas pristatė naujausią savo knygą „Mergaitė su šautuvu“. Tai kūrinys apie mergaitę, kuri, lemtingai susiklosčius aplinkybėms, tapo… partizane. Tai knyga, kurioje vaikams ir jų tėvams įtaigiai ir patraukliai pristatomas vienas iš skausmingiausių, tačiau ir prasmingiausių Lietuvos istorijos laikotarpių. M. Marcinkevičius prasitarė, jog parašyti knygą apie mergaitę partizanę jį įkvėpė tikra istorija.

Susitikimo metu svečiai taip pat pristatė ir dvi M. Marcinkevičiaus bei iliustratorės Viktorijos Dambrauskaitės-Ežiukas knygas apie super bobutes. Jose su gera doze humoro kalbama apie tai, jog dažnai vaikams neįdomūs ir lėti atrodantys senyvi žmonės iš tikrųjų turi pramuštgalviškų paslapčių ir netikėtų talentų. Su tokiomis bobutėmis drąsu leistis į bet kokius nuotykius!

Tariame AČIŪ autoriams ne tik už įdomų pristatymą, bet ir už tai, jog išmokė ploti pirštais! Dėkojame susitikime dalyvavusiems Molėtų pradinės mokyklos stovyklautojams ir jų mokytojoms.

Molėtų viešosios bibliotekos informacija

Verified by MonsterInsights