Naujausios knygos bei išgyvenimo gamtoje ypatumai: Giedraičių bibliotekoje lankėsi M. Marcinkevičius bei L. Itagaki

Šiandien Giedraičių biblioteka sulaukė svečių – čia apsilankė mylimas vaikų rašytojas Marius Marcinkevičius bei talentingoji vaikų knygų iliustruotoja Lina Itagaki, kurie 2-5 klasių vaikams pristatė naujausias savo knygas: „Superbobutės” ir „Mergaitė su šautuvu. Istorija apie mergaitę partizanę“.

„Superbobutės” – linksma istorija, kuri patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, privers juoktis net didžiausius paniurėlius. „Mergaitė su šautuvu. Istorija apie mergaitę partizanę“ parašyta remiantis tų laikų liudininkų ir laisvės kovotojų prisiminimais, istorine medžiaga bei buvusios partizanų ryšininkės papasakota istorija apie mergaitę, kurį laiką su partizanais gyvenusią bunkeryje. Iliustruotoja Lina Itagaki papasakojo mokiniams apie knygos kūrimo procesą, kuris truko apie metus laiko.

Autoriai ne tik vaikus supažindino su savo kūryba, bet ir pakvietė dalyvauti edukacijoje, kurios metu jie sužinojo, kaip reikėtų išgyventi ilgesnį laiką miške, kokie daiktai būtų naudingi. Taip pat mokiniams teko užduotis per trumpą laiką išlįsti iš miegmaišių ir juos, kaip galima greičiau, supakuoti. Buvo daug juoko ir šurmulio. Renginio pabaigoje vaikai galėjo įsigyti knygų bei gauti autorių autografus.

Danutė Imbrasaitė

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Verified by MonsterInsights