„Parašyta Molėtų krašte“: susitikimas su Molėtiškiais

Šiandien Molėtų viešojoje bibliotekoje rašytojų rezidencijų dalyviai susitiko su jaunaisiais Molėtų pradinės mokyklos skaitytojais. Prie kuratoriaus Juozapo Blažiūno, rašytojų Justinos Kapeckaitės-Šmaižienės, Daivos Molytės-Lukauskienės bei Mariaus Marcinkevičiaus šiandien prisijungė ir iliustruotoja Lina Itagaki.

Rašytojai skaitė savo kūrybą, kalbėjosi apie Molėtų atsiradimo legendas, stebuklingojo Baltijos jūros gintaro galias, vaikai žaidė skautiškus žaidimus, rungtyniavo miegmaišio pakavimo varžybose. Jaunieji skaitytojai begalo džiaugėsi sutikę mylimus rašytojus ir atradę naujus. Vaikai skaitę Mariaus Marcinkevičiaus ir Linos Itagaki knygas, atsinešė jas bei gavo rašytojo autografą.

Abu „Parašyta Molėtų krašte“ rezidentų susitikimai su Molėtų krašto skaitytojais jau įvyko, tad belieka praleisti paskutines kūrybinių atostogų dienas semiantis įkvėpimo iš tyvuliuojančių Molėtų krašto ežerų, žalių miškų bei pievų. Likusias tris dienas, iki sekmadienio, kūrėjai dirbs prie savo projektų, bendraus, tarpusavyje dalysis mintimis, pastebėjimais, idėjomis, galbūt įkvėps vienas kitą ir tiesiog mėgausis lėtu „molėtišku“ gyvenimu prie ežero.

Džiaugiamės, kad ir šiais metais į Molėtų kraštą kurti, būti bei susitikti su vietos skaitytojais atvyko nuoširdūs, pozityviai nusiteikę, kūrybingi bei smalsūs kūrėjai.

Dėkojame Molėtų pradinės mokyklos mokytojams ir mokiniams už apsilankymą bibliotekoje!

Projektą „Rašytojų rezidencijų programa „Parašyta Molėtų krašte“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Projekto partneriai: Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Molėtų turizmo ir verslo informacijos centras, Molėtų rajono savivaldybė

Molėtų viešosios bibliotekos informacija

Verified by MonsterInsights