Katalogai ir duomenų bazės

Biblioteka siūlo naudotis šiomis duomenų bazėmis:

INFOLEX – tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su ietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

BNS naujienų agentūros portalas – tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos ir pasaulio. Prieiga prie šios naujienų agentūros yra galima registruotiems bibliotekos vartotojams per kompiuterius, esančius bibliotekos skaityklose.

EBSCO Publishing duomenų bazė. Tai visatekščiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba. Duomenų bazė prenumeruojama nuo 2006 metų. EBSCO duomenu bazės paieškos vadovas.pdf

NAXOS Music Library – tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją.

Vyturys – bibliotekoje yra beveik 500 knygų, skirtų skaitytojams nuo 5 iki 95 metų amžiaus. Skiltyje KNYGOS pateikiamos nuorodos į visas knygas (suskirstytos pagal apytiksles amžiaus grupes). Skiltyje MOKYKLAI pateikiami kūriniai pagal atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros programą, suskirstyti pagal klases. Daugiau informacijos Vaikų literatūros skyriuje vaikai@moletai.rvb.lt, tel. 8 383 5 10 72.


Prie EBSCO duomenų bazės prisijungsite su slaptažodžiu, kurį galite sužinoti bibliotekos Informacijos skyriuje (tel.: 8 383 51694, el. paštu: informacinis@moletai.rvb.lt)

Naudojimasis duomenų bazėmis bibliotekos skaitytojams NEMOKAMAS.