Parodos „Vaikystės spalvos“ atidarymas

Spausdinti
2018-06-01

Birželio 1 d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną biblioteka pasipuošė puikiais Tautvylės Viltės piešiniais. Dalyvavusieji parodos „Vaikystės spalvos" pristatyme nukeliavo į gražiausią metų tarpsnį – vaikystę.

Parodos autorė – maža, bet gabi, 4 metų mergaitė, kuri džiaugiasi gyvenimu ir spalvomis. Ją kurti skatina mama, molėtiškė literatė Justina Rakauskaitė – Butkevičienė. Didelio palaikymo Tautvylė Viltė sulaukia ir iš senelių Marytės ir Algio. Renginio metu daug gražių žodžių išsakė Justinos dailės mokytojas Z. Steponavičius. Jis sakė, kad pirmą kartą dalyvauja tokios jauno žmogaus parodos pristatyme, kur eksponuojami visiškai laisvo žmogaus darbai: jo šios dienos nuotaikos ir mintys. Jis siūlė, kuo dažniau visiems nukeliauti į vaikystę, pabūti vaikais, kuriems nėra žodžio nemoku.

Visus šildė ne tik karšti saulės spinduliai, bet ir Tautvilės Vilties spalvoti piešiniai, visų nuoširdi bendrystė. Tą dieną bibliotekos kolektyvas ir senjorų klubo nariai sveikino savo kolegę Janiną Leišienę gražaus jubiliejaus proga.