Konkursas „Atsakingas skaitytojas“ - už švaresnę aplinką!

Spausdinti
2018-06-06

Gamta neatleidžia klaidų. Gamta nemėgsta dirbtinumo. Kol žmogus gyvena gamtoje, prie jos prisitaikydamas ir nesiimdamas esminių aplinkos pertvarkymų, tol jis gali ramiai džiaugtis gamtos teikiamomis gėrybėmis. Nebūkime abejingi tam, kas mus supa, kur ir kaip gyvename. EPA (Elektronikos platintojų asociacija) kviečia visas Lietuvos bibliotekas vienytis bendram tikslui – tapti atsakingu vartotoju ir visiems kartu džiaugtis švaresne aplinka!

Siekdama saugoti ir puoselėti aplinką Molėtų r. sav. viešoji biblioteka šiemet dalyvauja konkurse „Atsakingas skaitytojas". Iki šių metų pabaigos Molėtų viešojoje bibliotekoje bei bibliotekos rajono filialuose galėsite palikti elektronikos atliekas, senas baterijas ir taip saugiai bei patogiai jomis atsikratyti.

Bibliotekos lankytojai skatinami atnešti senas baterijas bei kitus smulkius neveikiančius ar nenaudojamus elektronikos prietaisus (pvz., plaukų džiovintuvus, elektrinius virdulius, elektronines detales turinčius žaislus ir pan.). Norintys galės atsikratyti ir stambiomis elektronikos atliekomis (skalbyklės, šaldytuvai, gartraukiai, šildymo prietaisai ir pan.), tačiau jų į biblioteką atgabenti nereikės – užregistravus šias atliekas bibliotekoje, iš skaitytojų namų jos bus išvežtos nemokamai. Molėtų viešojoje bibliotekoje registruoti atliekas galite tel. nr. (8 383) 5 16 94 arba užėjus į Informacijos skaityklą.

Smagiausia tai, jog dvi daugiausiai atliekų surinkusios bibliotekos bus apdovanotos knygomis už 750€, o knygas išrinks patys bibliotekos skaitytojai! Pernai šiame konkurse Molėtų r. sav. viešoji biblioteka pasirodė puikiai – surinkome beveik pusę tonos elektronikos atliekų ir už tai gavome daug naujų knygų, kurios pradžiugino mūsų lankytojus. Pasistenkime ir šiemet, kad galėtume džiaugtis naujomis knygomis bei švaresne savo aplinka ir namais!