Augalinės mitybos mokymai

lėkštė su augaliniu maistuKADA:  sausio 21 d., pirmadienį, 17.05

KUR: Molėtų bibliotekos Informacijos skaitykloje

KAS: Visavertės augalinės mitybos mokymai

Registracija e.l. paštu austeja.biblioteka@gmail.com (buvusiems pirmajame susitikime pakartotinai registruotis nereikia)

2014 m. pradėta britų iniciatyva Augalinis sausis (angl. Veganuary) populiarėja. Sausį daugybė žmonių pasaulyje pabando mėnesiui atsisakyti gyvulinių produktų praturtindami savo mitybą naujais augaliniais patiekalais.

Prie iniciatyvos prisidedantys prekybos tinklai pertvarko savo lentynas daugiau vietos skirdami lapinėms daržovėms, šakniavaisiams, ankštiniams, vaisiams, riešutams, sėkloms ir prieskoniams. Restoranai ir įmonių valgyklos siūlo naujus augalinius patiekalus, o garsenybės dalinasi savo mėgstamiausiais receptais.

Prisijungdami prie pasaulinės iniciatyvos sausio-kovo mėnesiais kviečiame į šešių augalinės mitybos užsiėmimų ciklą Molėtų bibliotekoje. Mokymai galėtų būti naudingi ne tik tiems, kas sausį ketina eksperimentuoti, bet visiems, tiek suaugusiems, tiek moksleiviams, kas norėtų praturtinti savo ir savo artimųjų mitybą.

Audra Girijotė studijuoja sveikatą ir mitybą Integralios mitybos institute (Institute for Integrative Nutrition, IIN, JAV https://www.integrativenutrition.com/)

Antrasis susitikimas sausio 21 d.

  • kas gyvena pilvo daugiabutyje?
  • kodėl ne visi veganai ploni?
  • kodėl skonis ir miegas svarbiau, nei valia?
  • grįžkime prie savo šaknų ir suvalgykime jas žalias, virtas, keptas, troškintas, raugtas ir dažytas.