Bendravimas internetu. Tiesioginė transliacija. Senjorų dienos internete

KADA: lapkričio 9 d., penktadienį, 11:00

KUR: Molėtų bibliotekos Informacijos skaitykloje

KAS: Tiesioginė transliacija apie bendravimą internetu. Senjorų dienos internete

Programa skirta suaugusiesiems, jau mokantiems naudotis pagrindinėmis „Gmail“ elektroninio pašto funkcijomis (susikurti paskyrą, prisijungti prie jos, siųsti/gauti/trinti pranešimus, pasikeisti slaptažodį), bet siekiantiems išmokti ir susipažinti su naujomis išmaniojo pašto galimybėmis ir pagilinti saugaus naudojimo žinias. Įgysite naujų įgūdžių, kurie pravers bendraujant su draugais ir artimaisiais socialiniuose tinkluose.

Senjorų dienų internete logotipas, akiniai, kompiuterisIniciatyva „Senjorų dienos internete” Lietuvoje vyksta pirmą kartą. Jos tikslas – paskatinti vyresnio amžiaus žmones drąsiai jaustis skaitmeninėje erdvėje, pažinti grėsmes ir netikras žinias, kritiškai vertinti informaciją, saugiai ir atsakingai naudotis aktualiomis e. paslaugomis, nuolat tobulinti skaitmeninius įgūdžius.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“ įgyvendina Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Ūkio ministerijos kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Nacionaline biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.