Garso terapija su Alicija Eiliakas

Alicija EiliakasKADA: gruodžio 17 d., pirmadienį, 17:30

KUR: Molėtų bibliotekos konferencijų salėje

KAS: Garso terapijos užsiėmimas

Vietų skaičius ribotas. Kviečiame registruotis adresu inovacijos.rvb@gmail.com

Garso sesija vyksta dalyviams gulint, todėl dėl savo komforto atsineškite kilimėlį, pleduką, verta turėti mažą pagalvėlę ir šiltesnes kojines. (Miegmaišiai netinka, nes jie čeža ir sukuria papildomą trikdantį garsą).

***

Gongo terapija – tai metodas, padedantis atrasti džiaugsmą ir sąmoningumą, tai asmenybės vystymosi ir dvasinio augimo kelias per tonų ir garsų kombinaciją.

Gongo garso seansas – tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, priešiškumu ir pykčiu, vienišumo jausmu ir visų tipų baimėmis, terapija. Senovės išminčiai tikėjo, kad pirminis Gongo skambesys turėjo galias universalią gyvybės energiją žmonėms perduoti. Gongą jie taikydavo mirties baimės atsikratyti, intuicijai sustiprinti ir kūno ląstelėms atnaujinti. Šiuolaikiniai garso terapeutai gongus ir kitus archainius instrumentus naudoja taip pat stuburo, galvos skausmų bei migrenos, nemigos, sąnarių lygoms gydyti. Tai taip pat puikus psichoterapijos įrankis, padedantis ne tik palengvinti psichinius negalavimus, tai gilus asmenybės transformacijos ir dvasinio augimo kelias.

Vedantieji:

Alicija Eiliakas – psichologė-psichoterapeutė (egzistencinė terapija, šokio judesio terapija, garso terapija, meno terapija), Gongo meistrė. Jai asistuos  Ričardas Eiliakas – garso terapijos praktikas, gongo meistras. Garso terapijos pradininkai Baltijos šalyse,  autorinių renginių bei seminarų vedantieji, rengiantys “Maudynių gonge” seansus, Garso Misterijos koncertus, meditacijas, terapines  grupes ir kūrybines dirbtuves. Psichologijos studijos “Menas Būti” steigėjai (www.menasbuti.lt), garso terapijos projekto Sound Mystery kūrėjai www.soundmystery.com. Šiais metais pradėjo taip pat veikti jų sukurtas atsiskyrimo centras „Laumžirgių žemė“ – vieta, skirta gyvo garso koncertams ir renginiams.

Kontaktai: www.menasbuti.lt, info@menasbuti.lt, tel. 868785625.

Keletas video:

Maudynės gonge:

 

Garso misterijų akimirkos:

https://www.youtube.com/watch?v=OS6z2JO9s7M&t=237s

 

TV reportažai apie garso terapija:

https://www.youtube.com/watch?v=CST_LIDZo88

 

Svetainė: www.menasbuti.lt

Laukiame Jūsų!