Meno terapija su Andžela Sabeckiene

Andžela Sabeckienė

Meno terapijos užsiėmimus vasarį ves Andžela Sabeckienė

KADA: vasario 2 ir 9 d., šeštadieniais, 12 val.

KUR: Molėtų bibliotekos Informacijos skaitykloje

KAS: Meno terapija su Andžela Sabeckiene

Užsiėmimai nemokami. Vietų dar yra. Registruotis galima el. paštu inovacijos.rvb@gmail.com

Meno terapijos užsiėmimus veda bibliotekos savanorė Andžela Sabeckienė, Vilniaus dailės akademijoje baigusi kvalifikacijos kėlimo programą „Meno terapijos metodų taikymas sveikatos priežiūros sistemoje“.

Koučingo specialistė, saviugdos konsultantė, savo veikloje taikanti meno terapijos metodus, Andžela Sabeckienė dalinasi savo žiniomis, patirtimi ir padeda tiems, kam rūpi jų gyvenimas. Sukaupusi daugiau nei 15 metų patirties darbo verslo organizacijose, personalo valdymo ir darbuotojų ugdymo srityse, šiuo metu ji konsultuoja tiek individualiai, tiek verslo organizacijas. Andžela veda individualias bei grupines sesijas, kuria individualias ugdymo programas, veda mokymus, šiuo metu rengia ilgalaikę saviugdos programą.

„Dažnai nuogąstaujame, kad mūsų gyvenimas yra ne toks, kokio norime, o kartais lyg nieko ir netrūksta, bet užsisuki kasdieninės rutinos rate ir jau pats nebejauti savęs, savo norų ir troškimų. Tuomet norisi kažko naujo, kitokio, naujų įspūdžių ar išgyvenimų, tarsi pradedi iš naujo žvelgti į tai, kas tau svarbiausia, kas teikia džiaugsmo, o ko norėtumei jau atsisakyti, kaip išmoktos pamokos. Visai nesvarbu, kas mes esame ir kokia yra mūsų dabartinė padėtis, visada turime galimybę tobulėti ir keistis. Kai pasikeisime patys, pamažu pasikeis ir mūsų gyvenimas“, – sako Andžela Sabeckienė.

Meno terapija padeda tyrinėti savo emocijas, ugdyti savivoką ir emocinį atsparumą, stiprinti pasitikėjimą savimi, socialinius įgūdžius ir sugebėjimą konstruktyviai spręsti konfliktus, valdyti savo priklausomybes, mažinti stresą, lengvinti nerimo ir depresijos simptomus, gyventi turint fizinę negalę.

Anksčiau Molėtų bibliotekoje vykęs meno terapijos užsiėmimų ciklas https://moletai.rvb.lt/2019/01/22/meno-terapija-bibliotekoje-tesis/