Psichodramos mokymai

Psichodramos mokkymų plakatasKADA: gruodžio 13 d., ketvirtadienį, 13 val.

KUR: Molėtų bibliotekos konferencijų salėje

KAS: Psichodramos mokymai PAŽINK SAVE su Kristina Dulinskiene

Vietų skaičius ribotas. Kviečiame registruotis adresu inovacijos.rvb@gmail.com iki gruodžio 10 d.

Kristina Dulinskienė yra Lietuvos psichodramos draugijos valdybos pirmininkė, Marijampolės kolegijos Socialinio darbo katedros lektorė, mokymų, autorinių seminarų socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams lektorė, Viešosios įstaigos “Sprendimų ratas” steigėja ir vadovė.

Psichodrama – tai psichoterapijos sistema, besiremianti Jacobo L. Moreno vaidmenų teorija ir naudojanti veiksmo metodus vidinio pasaulio tyrinėjimui

Psichodramos tikslas – veiksmo metodų pagalba tyrinėti ir padėti žmogui suprasti savo problemas, taip skatinant jo vientisumą ir asmeninį augimą kognityvinių nuostatų ir elgesio lygmenimis, bei didinant jo fizinę ir emocinę gerovę. Šio metodo pagalba giluminės emocijos atskleidžiamos žymiai ryškiau ir veiksmingiau, nei žodiniai išgyvenimų apibūdinimo metodai. Gyvenimo situacijos atkuriamos ir sukuriamos taip, tarsi jos vytų čia ir dabar. Psichodramos metu analizuojami efektyvūs elgesio stiliai, išbandomi konstruktyvesni vaidmenys. (Lietuvos psichodramos draugija, psichodrama.lt)

Mokymus finansuoja Molėtų rajono savivaldybė pagal Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą