EBSCO duomenų bazės mokymai

Kviečiame į EBSCO duomenų bazės nuotolinius mokymus rugsėjo mėnesį. Mokymai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija.

Primename, kad norintiems naudotis duomenų baze iš namų suteikiami slaptažodžiai, kreipkitės į bibliotekos darbuotoją  dėl prisijungimo. Nurodykite savo vardą, pavardę bei skaitytojo pažymėjimo numerį.

Kaip sutaupyti laiko naudojant asmeninę MyEBSCO paskyrą? 
Rugsėjo 21 d., 11:00 (30 minučių)  | Registruotis
Praktinis užsiėmimas, kurio metu parodysime, kaip susikurti nemokamą paskyrą EBSCOhost platformoje, kaip efektyviai sutaupyti laiko naudojant daugybę platformos parinkčių, pvz.: pranešimų kūrimą, rezultatų ir paieškų išsaugojimą bei rezultatų suskirstymą į teminius aplankus.

EBSCO duomenų bazės, prieinamos naudojant nacionalinę licenciją
Rugsėjo 25 d., 13:30 (60 minučių) | Registruotis
Sesijos metu apžvelgsime institucijoms pagal nacionalinę licenciją prieinamas EBSCO duomenų bazes Latvijoje ir Lietuvoje. Vartotojai turi prieigą prie EBSCO Open Dissertations™ – tarptautinės diplominių darbų ir disertacijų duomenų bazės – ir daugybės plačių mokslinių duomenų bazių. Academic Search ™ Ultimate ir Business Source® Ultimate duomenų bazės, iš dalies įtrauktos į paketą, yra vieni dažniausiai naudojamų mokslinių išteklių pasaulyje.

eBook Manager: tvarkykite ir tinkinkite savo EBSCO el. knygas
Rugsėjo 26 d., 11:00 (30 minučių) | Registruotis
„eBook Manager“ siūlo visą EBSCO el. knygų valdymo darbo eigą vienoje „EBSCOhost Collection Manager“ sąsajoje. Mokymų metu dalyviai sužinos daugiau apie šį administravimo įrankį.

Nauja! Švietimo šaltinis Ultimate
Rugsėjo 27 d., 12:00 (40 minučių) | Registruotis
Sesijos metu apžvelgsime svarbiausius turimus išteklius Education Source Ultimate, 2023 m. birželio mėn. nauja versija išleistoje duomenų bazėje. Sesijos metu pristatysime kelis praktinius mokslinės medžiagos paieškos pavyzdžius švietimo srityje.

Verified by MonsterInsights