Katalogai ir duomenų bazės

Biblioteka siūlo naudotis šiomis duomenų bazėmis:

INFOLEX – tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su ietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt. Nemokama prieiga prie duomenų bazės įmanoma tik bibliotekoje.

EBSCO Publishing atnaujino savo akademinę ir verslo informacijos duomenų bazę – dabar vietoje „Academic Search Complete“ ir „Business Source Complete“ yra prenumeruojamos „Academic Search Ultimate“ ir „Business Source Ultimate“. Šios duomenų bazės skirtos tyrėjams, įvairių sričių profesionalams ir studentams. Jose rasite viso teksto el. žurnalų kolekcijas, susijusias su įvairiomis mokslinių tyrimų sritimis.

  • „Academic Search Ultimate“ rasite viso teksto kolekciją, įskaitant daugybę žurnalų, įtrauktų į pirmaujančius citavimo indeksus, nuo ​​astronomijos, antropologijos, biomedicinos, inžinerijos, sveikatos, teisės ir raštingumo iki matematikos, farmakologijos, moterų studijų, zoologijos ir kt.
  • „Business Source Ultimate“ duomenų bazėje be prieigos prie svarbiausių viso teksto žurnalų, studentai atrasite įvairius tyrimus, šalių ekonomikos ataskaitas ir įmonių profilius, taip pat interviu su vadovais ir analitikais.

Prie „EBSCO Publishing“ suteikiama prieiga nuotoliniams vartotojams.

Jeigu norite individualios konsultacijos ar pagalbos paieškose, kreipkitės į bibliotekos darbuotojus.


Prie EBSCO duomenų bazės prisijungsite su slaptažodžiu, kurį galite sužinoti bibliotekos Informacijos skyriuje (tel.: 8 383 51694, el. paštu: informacinis@moletai.rvb.lt)

Naudojimasis duomenų bazėmis bibliotekos skaitytojams NEMOKAMAS.

Verified by MonsterInsights