Katalogai ir duomenų bazės

Biblioteka siūlo naudotis šiomis duomenų bazėmis:

– Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos elektroninis katalogas.

– Lietuvos integralios bibliotekų sistemos (LIBIS) svetainės katalogas.

Nacionalinės bibliografijos duomenų bankasTai einamoji valstybinė bibliografija – privalomojo egzemplioriaus gautų natų, vaizduojamojo meno, žemėlapių, garso ir vaizdo bei elektroninių dokumentų bibliografiniai įrašai; analizinė bibliografija – Lietuvos serialinių leidinių dalių ir straipsnių analiziniai bibliografiniai įrašai; retrospektyvinė bibliografija. 

Iliustracijos

INFOLEX – tai teisinės informacijos paieškos sistema, kurioje pateikiami teisės aktai ir teismų praktika. Čia galite atlikti Lietuvos Respublikos valstybinių institucijų norminių teisės aktų su visais pakeitimais ir kitų dokumentų paiešką, susipažinti su ietuvos teismų praktika administracinėse, civilinėse, baudžiamosiose bylose, taip pat Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimais bylose prieš Lietuvą, Europos Teisingumo Teismo dokumentais, Seimo kontrolierių pažymomis, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimais ir kt.

Iliustracija 

EBSCO Publishing duomenų bazė. Tai visatekščiai elektroniniai socialinių ir humanitarinių mokslų populiarieji, medicinos, verslo ir ekonomikos žurnalai, elektroniniai laikraščiai, žinynai anglų kalba. Duomenų bazė prenumeruojama nuo 2006 metų. EBSCO duomenu bazės paieškos vadovas.pdf

Iliustracija

NAXOS Music Library – tai išsami muzikos duomenų bazė, kurioje pateikiami klasikinės, džiazo, pasaulio tautų folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašai. Duomenų bazėje rasite kompozitorių ir atlikėjų biografijas, muzikos terminų žodyną ir kitą informaciją. 

Iliustracija

 „Verslo žinios” – verslo naujienų portalas. Verslo ir politikos aktualijos, įvykių analizė, ekspertų komentarai ir prognozės.


Prie EBSCO duomenų bazės prisijungsite su slaptažodžiu, kurį galite sužinoti bibliotekos Informacijos skyriuje (tel.: 8 383 51694, el. paštu: informacinis@moletai.rvb.lt)

Naudojimasis duomenų bazėmis bibliotekos skaitytojams NEMOKAMAS.