2022 metų projektai

„Virtuali Filosofijos skaitykla“

Virtuali Filosofijos skaitykla yra karantino metu Molėtų r. sav. viešajai bibliotekai bendradarbiaujant su filosofe dr. Lina Vidauskyte sukurta inovatyvi paslauga skaitytojams. Kuruojant profesionaliam filosofui skaitytojų grupė gilinasi į filosofinius tekstus įjungdama vizualiuosius menus ir savo gyvenimo patirtis. Gauti skaitinius bei gaires ir dalyvauti raštu ar prisijungiant prie virtualių susitikimų gali visi norintys nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ar buvimo vietos.

Virtuali Filosofijos skaitykla įtraukia įvairaus amžiaus (nuo gimnazistų iki senjorų), išsilavinimo ir pomėgių skaitytojus, suteikia įgūdžių naudoti filosofiją praktiškai ir gyventi visavertį kultūrinį, intelektinį, emocinį gyvenimą neapibrėžtumo (karantinas, karas Ukrainoje) sąlygomis.

Dar viena tikslinė šio projekto grupė – Molėtų viešosios bibliotekos bendruomenė. „Virtualios Filosofijos skaityklos“ projekto metu stiprinamas bibliotekos, kaip atviros besimokančiųjų bendruomenės, vaidmuo, taip pat bibliotekininkų, kaip aktyviai skaitytojų ugdymosi kelyje dalyvaujančių pagalbininkų, vaidmuo.

Projekto vadovas: Austėja Jasaitienė, Inovacijų ir ūkio skyriaus vyriausioji bibliotekininkė, tel. 8 383 51695, austeja.biblioteka@gmail.com

Finansavimo šaltinis – dalinai finansuojama Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

Partneriai: Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Molėtų gimnazija

Verified by MonsterInsights