Friedrich Nietzsche. Moralės genealogija

Įtarusis filosofas Friedrichas Nietszche toliau analizuojamas Molėtų viešosios bibliotekos Filosofijos skaitykloje. Šį sykį prisiliesime prie moralės klausimo. Iš kur kilo vertinimai „geras“ ir „blogas“? Ar moralė turi savo genealogiją? Kas yra „vergų“ ir „ponų“ moralės, kurias išskyrė Nietzsche? Ar mums ką nors sako žodis „resentimentas“? Neretai kasdienybėje mes net nesusimąstome kad daugybė moralinių kategorijų yra paveiktos resentimento. Nepagalvojame ir apie tai, kad vertybės neegzistuoja, nors mes jas „vartojame“. Tad kviečiame skaitytojus prisijungti ir pasikalbėti šiais ir kitais klausimais.

Diskusija vyks spalio 2 d.  18 val. Zoom platformoje.

Kviečiame visus susidomėjusius prisijungti prie Virtualios filosofijos skaityklos, kuri yra nemokama, neįpareigojanti (kiekvienas dalyvis pasirenka pats, ar jis nori aktyviai dalyvauti diskusijoje, ar nori pasiklausyti kitų), bet neabejotinai praturtinanti ir skatinanti pamąstyti apie įvairius dalykus, procesus ir reiškinius kitu kampu.

Registracija į skaityklą: skaityklamoletai@gmail.com

Užsiregistravę gausite savaitės tekstą ir nuorodą pirmadienio prisijungimams.

Projektą „Virtuali filosofijos skaitykla“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Partneriai: Molėtų gimnazija, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Rokiškio r. sav. Jono Keliuočio viešoji biblioteka, Zarasų r. sav. viešoji biblioteka, Molėtų rajono savivaldybė.

Molėtų viešosios bibliotekos informacija

Verified by MonsterInsights