Naujienos


2018-04-25

Šalis, kur miega 1000 piliakalnių

Antradienį Vaikų skaityklos bibliotekininkės visus vaikus pakvietė į edukacinės programos „Istorijos lobio beieškant“ trečiąjį užsiėmimą pavadinimu „Šalis, kur miega 1000 piliakalnių“.

Skaityti daugiau

2018-04-24

Pristatytas M. Ivaškevičiaus filmas „Mano tėvas“

Antrąją Nacionalinės bibliotekų savaitės dieną prisiminėme kraštietį kūrėją Marių Ivaškevičių. Šiuo metu Vokietijoje esantį rašytoją ir režisierių jo kūrybai skirtame bibliotekos renginyje turėjo atstovauti jo tėvai. Deja, dėl nenumatytų aplinkybių renginyje negalėjo sudalyvauti ir jie. Nepaisant šių kliūčių, bibliotekos konferencijų salėje gausiai susirinko svečiai, norėję išvysti trumpametražį meninį M. Ivaškevičiaus filmą „Mano tėvas".

Skaityti daugiau

2018-04-24

Kviečiame prie kavos puodelio...

Popietės „Prie kavos puodelio“ dalyviai turės galimybę pirmieji iš arčiau susipažinti su naujausiomis į biblioteką atkeliavusiomis knygomis. O prie kavos puodelio - jaukiau... Susitikime balandžio 26 d. 16 val. bibliotekos abonemente.

2018-04-24

Apsilankykite Mažojoje knygų mugėje!

Kaip ir kiekvienais metais, Nacionalinės bibliotekų savaitės paskutinis ir gausiausiai lankomas renginys Molėtų viešojoje bibliotekoje būna Mažoji knygų mugė. Kviečiame ir šiemet, balandžio 27 d. nuo 10 val., apsilankyti tikroje knygų mylėtojų ir skaitytojų šventėje!

Skaityti daugiau

2018-04-24

Bibliotekoje pristatyta detektyvinė istorija apie meno pasaulį

Balandžio 23 d. Nacionalinė bibliotekų savaitė viešojoje bibliotekoje prasidėjo fotomenininko Saulius Paukštys knygos – detektyvinės istorijos „Pustoniai ir atspalviai" pristatymu.

Skaityti daugiau

2018-04-23

Prasidėjo Nacionalinė bibliotekų savaitė

Šiandien, balandžio 23-ąją, visose šalies bibliotekose prasideda Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai. Kaip ir kitos bibliotekos, Molėtų viešoji biblioteka į įvairius renginius - skaitymus, knygų pristatymus, filmo peržiūrą, knygų mugę - kvies savo bičiulius, lankytojus, skaitytojus ir knygų gerbėjus. Šių metų Lietuvos bibliotekų savaitės vienijanti tema mums visiems primena, kad „Kartu mes kuriame ateitį".

Skaityti daugiau

2018-04-20

Ekspedicija Nemunu aplankė ir Molėtų viešąją biblioteką

Balandžio 19-osios vakarą gausus žiūrovų būrys susirinko į biblioteką tam, kad išvystų ir išgirstų garsųjį gamtininką, fotografą ir rašytoją Selemoną Paltanavičių. Nors jis Molėtų viešojoje bibliotekoje ne kartą lankėsi ir anksčiau, įdomu tai, jog šį sykį jis pirmą kartą pristatinėjo knygas, skirtas ne tik vaikams. Kartu su gamtininku atvykusios leidyklos „Terra Publica" atstovės atvežė molėtiškiams S. Paltanavičiaus sudarytas knygas „Nemunu per Lietuvą" ir jau gegužės mėnesį pasirodysiančią „Vysla per Lenkiją". Šios knygos buvo sudarytos „Nacionalinės ekspedicijos", vykusios 2015–2017 m. vasaromis, pagrindu.

Skaityti daugiau

2018-04-18

Kviečiame į knygos „Pustoniai ir atspalviai“ pristatymą

Balandžio 23 d. Molėtų viešojoje bibliotekoje vyks Sauliaus Paukščio knygos „Pustoniai ir atspalviai“ pristatymas, kuriame dalyvaus ir pats knygos autorius. Renginys vyks bibliotekos konferencijų salėje.

Skaityti daugiau

2018-04-13

Edukacinis užsiėmimas „Ant skraidančio pasakų kilimo“

Penktadienio rytą bibliotekos duris pravėrė „Peliukų" grupės vaikai iš „Vyturėlio" lopšelio–darželio, kurie atėjo kartu su auklėtoja V. Šeškuviene.

Skaityti daugiau

2018-04-12

Molinuke – su gimimo diena!

Taip – greitai ir visai netikėtai prabėgo metai nuo to laiko, kai Molėtų viešosios bibliotekos Vaikų skaitykloje apsigyveno linksmoji Molinukė. Ji stebi bibliotekoje besilankančius vaikus, kalbasi su jais apie knygas, žaidžia įvairius žaidimus ir visada primena – gera mylėti ir skaityti knygą!

Skaityti daugiau