Naujienos


2018-02-21

Rašykite Nacionalinį diktantą bibliotekoje!

Jau vienuoliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks kovo 2 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Kviečiame visus norinčius Nacionalinį diktantą rašyti Molėtų viešosios bibliotekos Informacijos skyriuje.

Skaityti daugiau

2018-02-15

Bibliotekoje - 100-mečio „Vėrinys Lietuvai“

Kaip ir daugelis Molėtų įstaigų, Molėtų viešoji biblioteka taip pat pasipuošė artėjančios ir visų labai laukiamos Lietuvos 100-mečio šventės proga – bibliotekos fojė lankytojus pasitinka trispalvė šviesa bei trispalviai skėčiai, nes, visi žinome – „Čia Lietuva. Čia Lietūs lyja".

Skaityti daugiau

2018-02-13

Pusę tonos senos elektronikos iškeitėme į naujas knygas!

Molėtų r. sav. viešosios bibliotekos skaitytojai per 3 mėn. surinko ir atidavė saugiai tvarkyti daugiau nei pusę tonos elektroninių atliekų, o vietoj jų biblioteka sulauks naujų knygų už 500 EUR, kurias išsirinko pati bibliotekos bendruomenė - nuo populiariųjų romanų iki mokamosios literatūros. Molėtiškiai buvo aktyviausi Elektronikos platintojų asociacijos (EPA) organizuojamo projekto „Atsakingas skaitytojas" paskutinio etapo dalyviai bei surinko didžiausią elektronikos atliekų kiekį iš visų šalies bibliotekų, dalyvavusių projekte.

Skaityti daugiau

2018-02-08

Bibliotekos šeštadieniai „priklauso“ jaunimui

Ir kas pasakė, kad dabar visas jaunimas blogas? Drąsiai galiu teigti, kad tikrai ne. Dirbdama su vaikais ir jaunimu galiu tiek daug iš jų pasimokyti ir pasikrauti energijos, kad jos man pakanka visai savaitei.

Skaityti daugiau

2018-02-06

„Vyturio“ leidykla kviečiai nemokamai skaityti knygas!

2018 m. Molėtų viešoji biblioteka kviečia nemokamai skaityti elektronines „Vyturio“ leidyklos knygas!

Skaityti daugiau

2018-02-05

Saugesnio interneto savaitė 2018

Vasario 5-9 d. bibliotekoje vyksta Saugesnio interneto savaitė.

Skaityti daugiau

2018-02-05

Pristatyta fotografo Juozo Kazlausko paroda

Vasario 2 d. bibliotekoje vyko parodos, kabančios bibliotekos parodų erdvėje, pristatymas. Čia eksponuojamos kraštiečio fotomenininko Juozo Kazlausko (1941-2002) fotografijos iš ciklo „Savaitgalis pragare“.

Skaityti daugiau

2018-02-02

Devyniasdešimt Stanislovo Karanausko metų...

Stanislovas Karanauskas – tautodailininkas, medžio skulptorius, literatas, vienas vyriausių Molėtų viešosios bibliotekos lankytojų ir aktyviausių skaitytojų, sausio 31 d. sutiko savo 90-ąjį gimtadienį, būdamas sveikuolis ir skaitantis knygas be akinių...

Skaityti daugiau

2018-02-02

Kviečiame dalyvauti 2018 m. literatūrinės K. Umbraso premijos konkurse

Molėtų rajono literatus ir kraštiečius kviečiame dalyvauti kasmetiniame Molėtų rajono savivaldybės Kazio Umbraso literatūrinės premijos konkurse.

Skaityti daugiau

2018-01-29

Nacionalinė viktorina sudomino skirtingus žmones

Sausio 27 d. visoje Lietuvoje vyko Nacionalinė viktorina, kuri kvietė pasitikrinti, kiek žinome apie savo gimtąjį kraštą. Būtent taip interneto portalas 15min siekė paminėti Lietuvos valstybės 100-metį. Ne išimtis ir Molėtai – Nacionalinė viktorina vyko Molėtų viešojoje bibliotekoje ir sutraukė ypač skirtingus žmones.

Skaityti daugiau