Naujienos


2017-12-07

Užbaigtas 8-asis „Auksinio proto“ sezonas

Gruodžio 5 d. vakarą Molėtų komandos pabaigė 8-ąjį gyvų „Auksinio proto" žaidimų sezoną. Molėtų viešoji biblioteka šiuos protmūšius organizavo jau trečiąjį kartą.

Skaityti daugiau

2017-12-04

Trečioji Europos paveldo diena su Petro Tarasenkos vardu

Taip jau nutiko, jog trečioji Europos paveldo diena sutapo su Pasauline AIDS diena, todėl nieko kito neliko, kaip tik pakviesti tuos, kurie dar nėra užsikrėtę paveldosaugos ir archeologijos virusais. Reikia pasidžiaugti, kad tokio virusinio užkrato nepabūgo ir Molėtų rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Kildišius, ir grupelė aktyvių savivaldybininkų, ir pavieniai bibliotekos lankytojai, ir patys bibliotekininkai, atėję prisiminti kraštiečio Petro Tarasenkos nuveiktų darbų Lietuvos archeologijai, paveldosaugai, švietimui...

Skaityti daugiau

2017-12-01

Literatūrinė kelionė tęsiasi

Lapkričio 29 d. Inturkėje ir Molėtuose lankėsi ir su savo gimtojo krašto literatūros mylėtojais bendravo kraštietė gydytoja, knygų „Molėtų krašto šviesuoliai" autorė Alma Šlamaitė.

Skaityti daugiau

2017-11-27

100-mečio programavimo valanda bibliotekoje

Šeštadienį į Molėtų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių bei Informacijos skyrių rinkosi vaikai švęsti Lietuvos 100-mečio programavimo valandos.

Skaityti daugiau

2017-11-23

Susitikimas su Apolinaru Čepuliu

Į susitikimą su skaitytojais Molėtų viešojoje bibliotekoje lapkričio 22 d. buvo atvykęs rašytojas Apolinaras Čepulis.

Skaityti daugiau

2017-11-23

„Knygų Kalėdų“ atidarymo šventė Prezidentūroje

„Knygų Kalėdų" akcija prasidėjo dar lapkričio 15 d. Tądien akcijos globėja Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Antakalnio filiale, kur susitiko su mažaisiais skaitytojais ir bibliotekos darbuotojais. Šalies vadovė pakvietė visus Lietuvos žmones šiemet jau 7-ąjį kartą vyksiančios „Knygų Kalėdų" akcijos metu dovanoti naujas knygas savo bibliotekoms.

Skaityti daugiau

2017-11-21

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė - su stirniuku

Jau ne pirmus metus į Šiaurės šalių bibliotekų savaitę atskuba stirniukas, atsivesdamas pulkus vaikų. Ką mažieji Molėtų viešosios bibliotekos skaitytojai nuveikė per šią savaitę?

Skaityti daugiau

2017-11-15

Startuoja „Knygų Kalėdos“!

Laikotarpis iki Kalėdų ne vieną iš mūsų paskatina atsiduoti gerumui ir kilniems poelgiams. Su nekantrumu Kalėdų ryto laukiame ne tik todėl, kad po šventine egle tikimės pamatyti dovanas, su ant jų užrašytais savo vardais, bet ir todėl, kad ir patys patiriame didelį malonumą dovanas dovanodami kitiems ir matydami jų dėkingumo šypsenas veiduose. Norime pakviesti visus Molėtų r. sav. viešosios bibliotekos skaitytojus ir knygos bičiulius dalyvauti šiųmetėje „Knygų Kalėdų" akcijoje ir patirti dovanojimo džiaugsmą!

Skaityti daugiau

2017-11-14

„Sutemų valanda“

Dvidešimt pirmąjį kartą Šiaurės šalių bibliotekų savaitė pakvietė visus mažus ir didelius pakeliauti po salas Šiaurės šalyse. Šiemet Suomija mini 100-ąsias nepriklausomybės metines ir šia proga Šiaurės šalių bibliotekų savaitė išskirtinį dėmesį skiria suomių literatūrai, todėl ir skaitymams buvo pasiūlyti suomių autorių tekstai.

Skaityti daugiau

2017-11-13

Bibliotekoje pražydo stebuklingas sodas

Kaip ir kiekvienais metais, lapkričio mėnesį Molėtų viešoji biblioteka aktyviai dalyvauja Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje. Šiemet šios savaitės atidarymo renginiui buvo pasirinktas Stalo teatro spektaklis vaikams „Stebuklingas sodas", kadangi jis pastatytas pagal vienos žinomiausių švedų rašytojų Selmos Lagerliof kūrinį „Legenda apie Kalėdų rožę".

Skaityti daugiau