Naujienos


2018-07-16

Kviečiame į mokymus „Kompiuterinio raštingumo pradžiamokslis“

Liepos 25 d. 9 val. bibliotekos Informacijos skaitykloje vyks mokymai „Kompiuterinio raštingumo pradžiamokslis“. Norinčius dalyvauti kviečiame užsiregistruoti iš anksto tel. nr. (8 383) 5 16 94.

2018-07-09

Biblioteka prisideda prie projekto „Prisijungusi Lietuva“

2018 m. balandžio 3 d. startavo projektas „Prisijungusi Lietuva": efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė" (toliau – „Prisijungusi Lietuva"), kurio tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis.

Skaityti daugiau

2018-06-29

Bibliotekoje pristatytas naujas projektas

Birželio 29 d. Molėtų viešojoje bibliotekoje buvo pristatytas naujas projektas „Vyresni darbingo amžiaus asmenys - aktyvūs visuomeniniame gyvenime ir darbo rinkoje!“. Kadangi Molėtų r. sav. viešoji biblioteka yra vienas iš šio projekto partnerių, susirinkusieji galėjo išgirsti, kaip bus vykdoma šio projekto veikla bei kuo galės prisidėti viešoji biblioteka bei kaimų filialai. Projektą pristatė VšĮ „Darnaus vystymosi projektai“ atstovės, dalyvavo Molėtų rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Kildišius.

Skaityti daugiau

2018-06-29

Lauko bibliotekėlė persikėlė į naują vietą

Daugelis aktyvių Molėtų skaitytojų žinojo, jog vasaros metu lauko bibliotekėlę galima rasti Molėtų paplūdimyje. Tačiau šiemet nusprendėme šį knygų namelį perkelti į naują vietą. Nuo šiol lauko bibliotekėlės ieškokite Molėtų miesto sodininkų bendrijoje „Pavasaris“. Šiuo Molėtų viešosios bibliotekos sumanymu apsidžiaugė ir jam pritarė bendrijos pirmininkas Stepas Michailinas.

Skaityti daugiau

2018-06-18

Molinės Molėtuose: atokvėpis bibliotekoje

Praėjusį savaitgalį molėtiškiai vėl buvo pasinėrę į šventės „Molinės Molėtuose“ siūlomas veiklas bei pramogas. Renginiuose, mugėje, koncertuose bei edukacijose netrūko dalyvių, žiūrovų ir svečių. Jiems taip pat buvo siūloma apsilankyti ir Molėtų viešosios bibliotekos atokvėpio erdvėje.

Skaityti daugiau

2018-06-06

Konkursas „Atsakingas skaitytojas“ - už švaresnę aplinką!

Gamta neatleidžia klaidų. Gamta nemėgsta dirbtinumo. Kol žmogus gyvena gamtoje, prie jos prisitaikydamas ir nesiimdamas esminių aplinkos pertvarkymų, tol jis gali ramiai džiaugtis gamtos teikiamomis gėrybėmis. Nebūkime abejingi tam, kas mus supa, kur ir kaip gyvename. EPA (Elektronikos platintojų asociacija) kviečia visas Lietuvos bibliotekas vienytis bendram tikslui – tapti atsakingu vartotoju ir visiems kartu džiaugtis švaresne aplinka!

Skaityti daugiau

2018-06-05

Bibliotekoje veikia Molėtų menų mokyklos absolventų darbų paroda

Kviečiame aplankyti Molėtų menų mokyklos Dailės skyriaus absolventų baigiamųjų darbų parodą. Ji eksponuojama Molėtų viešosios bibliotekos konferencijų salės ir laiptinės erdvėse. Paroda veiks iki liepos mėnesio.

2018-06-05

Akcijos „Spalvotas pavasaris“ organizatorių padėka

Mieli mūsų bičiuliai,

Baigėsi gerumo, atjautos ir spalvų pripildytas pavasaris. Estafetę perėmė vasara, kuri dar ilgai dalins jūsų šilumą, stebins nuoširdumu besigydančius. Atrodo, tik kepurė, tik skarytė, kojinės, o kaip nušvinta ligos išvargintų moterų veidai supratus, kad visa Lietuva vienijasi jų kelionėje per ligą, jas palaiko. „Nemokamai? Negali būti... Tikrai? Iš kur, kas mezgė? Aš pati mezgu, bet va – nespėjau... O dabar jėgų nėra." Ir tvirtai pasižada pasiekę remisiją atsilyginti tuo pačiu – primegs kepurių likimo draugėms. Ir dėkoja, dėkoja...

Skaityti daugiau

2018-06-01

Parodos „Vaikystės spalvos“ atidarymas

Birželio 1 d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną biblioteka pasipuošė puikiais Tautvylės Viltės piešiniais. Dalyvavusieji parodos „Vaikystės spalvos" pristatyme nukeliavo į gražiausią metų tarpsnį – vaikystę.

Skaityti daugiau

2018-06-01

„Vasaros skaitymo iššūkis“ kviečia ir didelius, ir mažus!

Milžiniško populiarumo sulaukęs, širdis užkariavęs ir kasmet vis daugiau skaitytojų įtraukiantis „Skaitymo iššūkis" nuo birželio pirmosios dienos vėl kviečia visus literatūros mylėtojus pasigalynėti su savimi, atsiversti mylimas knygas ir įveikti 5 skaitymo užduotis.

Skaityti daugiau