Augalinės mitybos mokymai

Teisingai išvirta košė praturtina kūną, o neteisingai – gali ir apvogti

KADA:  vasario 4d., pirmadienį, 17.05

KUR: Molėtų bibliotekos Informacijos skaitykloje

KAS: Visavertės augalinės mitybos mokymai

Registracija e.l. paštu austeja.biblioteka@gmail.com (buvusiems pirmuosiuose susitikimuose pakartotinai registruotis nereikia)

2014 m. pradėta britų iniciatyva Augalinis sausis (angl. Veganuary) populiarėja. Sausį daugybė žmonių pasaulyje pabando mėnesiui atsisakyti gyvulinių produktų praturtindami savo mitybą naujais augaliniais patiekalais.

Prie iniciatyvos prisidedantys prekybos tinklai pertvarko savo lentynas daugiau vietos skirdami lapinėms daržovėms, šakniavaisiams, ankštiniams, vaisiams, riešutams, sėkloms ir prieskoniams. Restoranai ir įmonių valgyklos siūlo naujus augalinius patiekalus, o garsenybės dalinasi savo mėgstamiausiais receptais.

Prisijungdami prie pasaulinės iniciatyvos sausio-kovo mėnesiais kviečiame į šešių augalinės mitybos užsiėmimų ciklą Molėtų bibliotekoje. Mokymai galėtų būti naudingi ne tik tiems, kas sausį eksperimentuoja, bet visiems, tiek suaugusiems, tiek moksleiviams, kas norėtų praturtinti savo ir savo artimųjų mitybą.

Audra Girijotė studijuoja sveikatą ir mitybą Integralios mitybos institute (Institute for Integrative Nutrition, IIN, JAV https://www.integrativenutrition.com/)

Trečiasis susitikimas vasario 4 d.

  • lėkštės ir šakninių daržovių savaičių aptarimas
  • dvi kūno namų apsaugos sistemos
  • kaip maistas gali įjungti signalizaciją ir ją išjungti
  • javų ir kitų žolių sėklos
  • 101 duona
  • draugė ir vagilė: rytinės košės paslaptys