Gyvi susitikimai su vaikų rašytojais ir dailininkais

vaikų literatūros savaitės plakatas

KADA: balandžio 7 d., antradienis, 18.30 – 19.00

KUR: https://zoom.us/j/278702779
Maksimalus prisijungimų skaičius – 95.

KAS: Elena Selena Illustration. Elena šiuo metu gyvena Paryžiuje, o jos kuriamas nuostabaus grožio “pop-up” žanro knygas leidžia viena didžiausių Prancūzijos leidyklų “Gallimard Jeunesse”. Pavyzdžiui, šią http://www.gallimard-jeunesse.fr/Catalogue/GALLIMARD-JEUNESSE/Albums-Gallimard-Jeunesse/Neige

Elena skaitys ištrauką iš Tuvės Janson knygos „Troliai mumiai ir burtininko skrybėlė“ ir į susitikimą kviečia 7-9 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.

KADA: balandžio 7 d., antradienį, 19.30 – 20.00

KUR: https://zoom.us/j/792879906
Maksimalus prisijungimų skaičius – 95.

KAS: Daiva Čepauskaitė. Jei dar neskaitėte Daivos eilėraščių knygos vaikams “Baisiai gražūs eilėraščiai”, siūlome tuojau pat keliauti į internetinį knygyną ir ją įsigyti. Nuostabūs eilėraščiai, patiksiantys visiems šeimos nariams. Ieškokite čia https://www.knygos.lt/lt/knygos/baisiai-grazus-eilerasciai/
Daiva skaitys ištrauką iš Vytautės Žilinskaitės kūrinio ir į susitikimą kviečia 8-12 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.

Vaikų literatūros savaitę internete rengia literatūros pažinimo programa Vaikų žemė, Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos IBBY Lietuvos skyrius ir Anykščiuose įsikūręs vaikų ir paauglių edukacijos centras Istorijų dvarelis.