Kūrybinis rašymas kaip terapija su Vidu Dusevičiumi

KADA: lapkričio 22 d., ketvirtadienį, 13:00-16:00

KUR: Molėtų bibliotekos konferencijų salėje

KAS: Kūrybinio rašymo mokymai su rašytoju, filosofu, mokytoju Vidu Dusevičiumi

Kviečiame registruotis adresu inovacijos.rvb@gmail.com. Užsiėmimas nemokamas.

Lapkritį, tarptautinį prozos rašymo mėnesį, daugybė žmonių pasaulyje pradeda rašyti apsakymą, novelę ar net romaną. Dalis jų baigia. Niekas taip gerai nedisciplinuoja, kaip uždėti laiko rėmai ir pojūtis, kad šiuo metu parašyti pirmąjį ilgesnį prozos kūrinį bando daugybė žmonių įvairiose šalyse.

Molėtų biblioteka pirmą kartą kviečia visus, kada nors bandžiusius rašyti ir net nemėginusius, prisijungti prie šios iniciatyvos, kartu išbandant RAŠYMĄ KAIP SAVĘS PAŽINIMO METODĄ.

Kviečiame ir tuos, kurie neketina rašyti prozos kūrinio, bet norėtų išbandyti rašymą kaip kelią į geresnį savęs, savo patirčių ir savo emocijų suvokimą.

Vidas Dusevičius studijavo filosofiją ir religijos studijas, yra dziudo sportininkas, veda kūrybinio rašymo užsiėmimus, dirba mokykloje, Vilniaus arkivyskupijos socialinės pagalbos organizacijos „Caritas“ savanoris nuo 2011 metų, nuo 2013 m. dalyvauja priklausomų asmenų bendruomenės „Aš esu“ veikloje, kartu su kun. K. Dvarecku ir A. Zakarausku sudarė bendruomenės kūrybos albumą „Apie 12“.

Mokymus finansuoja Molėtų rajono savivaldybė pagal Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programą.