„Sveikai gyventi – gera!“, tiesioginė pokyčių eksperimento transliacija

KADA: rugsėjo 6 d., penktadienį, 11 val.

KUR: Molėtų viešojoje bibliotekoje Informacijos skaitykloje, Molėtų rajono bibliotekose, internete

KAS: Tiesioginė transliacija, kurios metu bus pristatytas sveiko gyvenimo būdo pokyčių eksperimentas „Sveikai gyventi – gera!“. Jam pasiryžo dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir drabužių dizainerė, verslininkė Julija Žižė.

Teigiamų pokyčių siekti joms padeda profesionalių medikų komanda: šeimos gydytoja, dietologė, kineziterapeutas ir psichologė.

Transliacijos metu kalbėsime, kaip šios žinomos moterys pradėjo savo gyvensenos pokyčius, kokių patarimų projekto dalyvėms pažėrė šeimos gydytoja, dietologė ir kineziterapeutas. Aptarsime, ką galime padaryti kiekvienas, kad gyventume sveikiau. Juk mokslas seniai įrodė, kad nuo mūsų gyvenimo būdo priklauso mūsų sveikata!

Transliaciją stebėsimetiesiogiai internetu paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=7xguYyOULn8

Bus galima tiesiogiai pateikti savo klausimus.

Jei turite galimybę, ateikite stebėti tiesioginės transliacijos kartu į biblioteką ir pasidalinti savo patirtimi! Galbūt prie eksperimento prisijungsite ir Jūs?

Transliaciją rengia Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka bendradarbiaujant su LR sveikatos apsaugos ministerija, kuri įgyvendina Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.